Tworzene landing page

Zacznij pozyskiwać więcej klientów!

Skuteczna strona landing page przyciągnie ich jak magnes.

Skuteczna strona landing page przyciągnie ich jak magnes.

W tej cenie otrzymujesz

Startowy landing page

Przygotuj nam informacje o Twojej akcji marketingowej, informacje o produkcie lub usłudze, zdjęcie a my zajmiemy się całą resztą spraw technicznych związanych z uruchomieniem twojego pierwszej strony landing page.

Gotowe szablony

Dzięki gotowym szablonom ze stronami docelowymi łatwo tworzysz nowe landingi. Oszczędzasz czas a Twój biznes przyśpiesza.

Miejsce na serwerze

Nie musisz kupować serwera internetowego. Nową stronę możemy bezpłatnie umieścić na naszym serwerze. Jeśli masz już serwer to stronę możemy zainstalować u Ciebie.

Szablon strony landing page

System gotowy na rozwój

Dzięki generatorowi landing page szybko uruchomisz nowe landingi pod kolejne akcje marketingowe.

Opiekę techniczna

Nie martw się o sprawy techniczne. My się wszystkim zajmiemy a ty będziesz mógł myśleć tylko o biznesie.

Domenę

Czyli adres strony. W usłudze zakupimy dla Ciebie domenę i opłacimy ją na 1 rok. Jeśli masz już domenę to ją podepniemy pod stronę.

Nie płać abonamentów jakie proponują Ci inne konkurencyjne platformy. Zainwestuj raz we własny magnes na klientów i używaj kilka lat.

Na rynku dostępnych jest kilka narzędzi (płatnych) do generowania landing pages. Większość z nich płatna jest w modelu abonamentowym. Jako agencja specjalizująca się w tworzeniu stron WordPress proponujemy abyś zainwestował we własną platformę. Wydajesz raz i korzystasz przez kilka lat, tworząc dowolną ilość stron docelowych. Inwestycja we własną platformę zwróci się już Tobie po kilku miesiącach

Decydując się na współpracę z nami w tym zakresie otrzymasz od nas wsparcie, pomoc oraz wartościową listę kontrolną (stworzoną na bazie doświadczenia wielu specjalistów i ekspertów), która pomoże Ci sprawdzić czy stworzony przez Ciebie landing ma szansę być skuteczny. Wraz z generatorem landing page na WordPress’ie otrzymasz kilka gotowych szablonów stron docelowych, jakie będziesz mógł samodzielnie modyfikować i dostosowywać wykorzystując wbudowany edytor wizualny (nie musisz być informatykiem).

Twój nowy generator landing page bazuje na silniku CMS WordPress! Dzięki temu możliwości rozbudowy oferowanej platformy są nieograniczone.

Przewiń do góry